Vestuvinių suknelių siuvimas - Agnė Deveikytė

Dizainerė Agnė Deveikytė

2008

Pabaigusi bakalauro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, pradėjau kurti savo pirmuosius drabužius moterims, naudodama pynimų techniką. Keletą metų dirbau kaip nepriklausoma dizainerė nedidelėje Vilniaus drabužių parduotuvėje, kur kūriau kolekcijas ir individualius drabužius savo klientėms. Nors darbo buvo nemažai, tačiau spėjau su juo susitvarkyti ir pabaigti Magistro studijas.

2010

Įkūriau savo prekės ženklą „Fashion by Agne Deveikytė”. Pradėjau eksperimentuoti su skirtingomis medžiagomis, konstrukcijomis, modeliais ir spalvomis, bandydama atrasti savo identitetą. Tuo pačiu metu tobulinau savo kuriamų drabužių kokybę, ir su kiekviena nauja kolekcija šią kartelę kėliau vis aukščiau. Aukšta kuriamų drabužių moterims kokybė buvo vienas iš svarbiausių mano tikslų.

Pintos detalės drabužiuose

Pintos detalės

Skiriamasis bruožas – rankų darbo pynimai, papildantys mano kuriamus drabužius geometriniais raštais ir suteikiantys jiems unikalumo.
Vestuvinės suknelės

Vestuvinės suknelės

Kurdama vestuvines sukneles, su kiekviena nuotaka dirbu tol, kol suknelė tampa tobula – būtent tokia, kokios norėjo ir apie kurią svajojo nuotaka.

2012

Pradėjau kurti individualias vestuvines sukneles. Aistra savo darbui ir gebėjimas išklausyti bei suprasti nuotakas man leido atrasti savo nišą ir sulaukti nuotakų iš visos Lietuvos. 2017 metais laimėjau pirmąją vietą vestuvinių suknelių konkurse “Kitokia vestuvinė suknelė”, o nuo 2018 metų savo kolekcijas pristatau vestuvių renginiuose.

2015

Man augant kaip dizainerei, kuriamos kolekcijos keitėsi kartu su manimi – tapo brandžios, elegantiškos ir moteriškos. Atradau savo stilių, kartu apjungdama elegantiškus bei moteriškus siluetus su griežtesnių geometrinių formų rankų darbo pintais elementais, kuriuos galite pastebėti naujausiose kolekcijose.

Moderni klasika

Moderni klasika

Mano kūriniuose tarpusavyje susipina modernumas ir klasika. Galutinis rezultatas – minimalistiniai drabužiai, turintys geometrines formas ir kontrastingas kombinacijas, tačiau išlaikantys moteriškas formas bei eleganciją.
Lėta mada

Lėta mada

Neskubėkite ir atrasite savo stilių. Mada ateina ir praeina, tačiau stilius gali išlikti amžinai. Juk svarbu ne drabužių kiekis jūsų spintoje, o tai, kaip dažnai norite juos vilkėti ir kaip ilgai jie šį jūsų norą galės pildyti.

2017

„Agne Fashion” prekės ženklas tapo „Agnė Deveikytė” – pavadinimu ir vardu, kuris geriau buvo žinomas mano lojalių klienčių tarpe, nes dauguma jų drabužius įsigydavo būtent užsukusios į mano studiją. O ir naujos klientės, užsukusios į svečius, net tik išeidavo su naujais pirkiniais, tačiau ir su nauja pažintimi.

2019

Tvarios mados idėjos man visuomet buvo artimos, todėl nusprendžiau, jog joms skirsiu daugiau dėmesio ir savo kūryboje. Būtent todėl ready-to-wear kolekcijas pakeičiau individualiai siuvamais drabužiais, kad sukurčiau jų tik tiek, kiek iš tikrųjų reikia.

Dėmesys jums

Dėmesys jums

Gražūs ir stilingi drabužiai, žinoma, svarbu, tačiau dar svarbiau, kad jie jums tiktų ir su jais jaustumėtės laiminga. Tad, jeigu turite pageidavimų, visuomet juos galite papasakoti man ir aš su mielu noro juos išpildysiu.
Vestuvinės suknelės 2022

2020