Agnės Deveikytės vestuvinės suknelės

Dizainerės Agnės Deveikytės vestuvinės suknelės

Išsirinkite savo suknelę iš ready-to-wear kolekcijų arba susikurkite ją individualiai kartu su Agne.

200+

Nuotakų

Kurios pasipuošė mano kurtomis vestuvinėmis suknelėmis.

10+

Metų

Kuriu vestuvines sukneles ir įvairius drabužius moterims.

60+

Valandų

Mano komanda ir aš praleidžiame kurdami vestuvinę suknelę.

Dažnai užduodami klausimai

 • Kokia vestuvinė suknelė man labiausiai tiktų?

  Tą išsiaiškinsime jau pirmojo pokalbio metu, kuomet įsigilinsiu į jūsų norus, šventės detales ir vestuvinės suknelės lūkesčius - galbūt norėsite kažką savo figūroje paryškinti, o galbūt priešingai - paslėpti. Įvertinusi jūsų kūno sudėjimą, proporciją bei apimtis galėsiu tiksliai pasakyti, kokie siluetai jums tiks labiausiai. Taip pat pasirūpinsiu ir tuo, kad vestuvinė suknelė atspindėtų jūsų asmenybę ir paryškintų geriausius figūros bei charakterio bruožus.
 • Kiek laiko iki vestuvių šventės pradėti siūtis suknelę?

  Visada rekomenduoju pradėti vestuvinės suknelės kūrimo darbus kuo anksčiau, kad spėtume suplanuoti visus suknelės kūrimo bei siuvimo etapus: išsigryninti idėją, sukurti eskizus, užsakyti audinius, pasiūti ir pakoreguoti. Pusmetis iki šventės būtų idealu, kadangi tuomet galėsime viską ramiai suplanuoti ir nebus skubėjimo bei nereikalingo jaudulio.
 • Ar galima pasiūti vestuvinę suknelę, jei gyvenu užsienyje?

  Tikrai taip! Šiais laikai tai yra įprastas ir pakankamai dažnas procesas. Su nuotakomis bendrauju joms patogiu nuotoliniu būdu per internetą, kol sugalvojame modelį ir sutariame kaip dirbame. Jei nėra galimybės atvykti anksčiau ir tai padaryti gyvai, tuomet atsiunčiu sistemą, kaip teisingai išsimatuoti kūno apimtis. Tokiu atveju atvykti reikės jau iš karto į pirmąjį primatavimą. Susitikimus galime suplanuoti ir po darbo valandų, ir savaitgaliais.
 • Kokio ilgio suknelę rinktis - trumpą ar ilgą?

  Trumpa suknelė labai tinka moderniai miesto šventei, nedidelėje artimoje kompanijoje. Trumpa suknelė, be abejo, yra ir kur kas patogesnė, todėl ją verta rinktis tuomet, jei vestuvių šventės metu bus daug veiklos, šokių ar kitų aktyvių pramogų. Ilga suknelė labiau tinkama elegantiškoms, prabangioms vestuvėms, kuomet šventė yra puošni, dalyvauja daug svečių ir norisi iškilmingumo efekto. Ilga suknelė puikiai tiks tiek prabangioms vestuvėms dvare, tiek elegantiškai ir iškilmingai šventei mieste. Nesijaudinkite, jei dar nežinote, kokio ilgio suknelės norite - susitikimo metu tikrai padėsiu tai išsiaiškinti.
 • Kokius aksesuarus ir batelius derinti prie vestuvinės suknelės?

  Šį klausimą geriausia aptarti tuomet, kai vestuvinės suknelės siuvimas būna jau įpusėjęs ir matosi pilnas jos vaizdas. Būtent tada galime aptarti aksesuarus ir batelius, kurie geriausiai prie jos derės. Bendradarbiauju su aksesuarų dizainerėmis, kurios jos gali atvykti į primatavimą ir padėti sukurti pilną įvaizdį.