Svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis kiekviena moteris nori būti apsupta išskirtinumo, švytėjimo bei pasitikėjimo savimi. Ar tai būtų vestuvių diena, svarbus jubiliejus, ar kita ypatinga šventė – dizainerės „Agnė Deveikytė” mados namuose šios svajonės virsta realybe.

Sukaupusi daugiau nei 15 metų kūrybinės patirties, dizainerė Agnė Deveikytė įtvirtino savo vardą vestuvinių suknelių srityje tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu mastu. Pristačiusi ne vieną išskirtinę kolekciją, dizainerė sukūrė unikalų prekės ženklą, įkūnijantį moteriškumą bei išskirtinį dizainą. Su daugiau ne 250 unikalių vestuvinių suknelių bei daugiau nei 500 laimingų klienčių, „Agnė Deveikytė” mados namai pasižymi aukščiausiu klientų aptarnavimo lygiu ir kūrybiškumu, vedančiu naujas vestuvinių suknelių tendencijas bei moteriškumo standartus Lietuvoje.

„Agnė Deveikytė” mados namuose kiekviena vestuvinė suknelė yra kuriama skiriant ypatingą dėmesį klientės asmenybei ir jos unikalumui. Dizainerė garantuoja ne tik estetiškai patrauklias sukneles, bet ir išskirtinę patirtį kiekviename kūrimo proceso etape. Visi Agnės Deveikytės kūriniai savo kelionę pradeda nuo pirminės pažinties ir konsultacijos su kliente, modelio sukūrimo, medžiagų parinkimo, iki primatavimų ir paskutiniųjų korekcijų. Tai yra individuali patirtis, leidžianti moterims jaustis išskirtinai ir kiekviename žingsnyje prisidėti prie svajonių įvaizdžio įgyvendinimo.

Nors pagrindinis dėmesys skiriamas vestuvinėms suknelėms, tačiau „Agnė Deveikytė” mados namai kuria ir paprastesnius, kasdienius ar kitoms progoms tinkamus drabužius. Kiekvienas įvaizdis kuriamas individualiai, išryškinant moters grožį ir unikalumą. Tad visos klientės turi galimybę puoštis bei atrasti savo asmenybę, išskirtinumą ir žavesį atspindinčius derinius. „Agnė Deveikytė” mados namuose patiriama kelionė padeda moteriai pamatyti save iš naujo, jaustis drąsiai ir pasitikinčiai tiesiog būnant savimi. Nuolat siekiantys pranokti lūkesčius, mados namai kviečia moteris atsiduoti savo individualumui ir jaustis ypatinga savo vestuvių šventės metu.

„Agnė Deveikytė” mados namai – tai ne tik vieta, kur sukuriama aukščiausios kokybės individualių drabužių magija, bet ir erdvė, kurioje kiekviena moteris tampa savimi. Mados namų vertybės neapsiriboja estetika ar grožiu – jos yra apie moteriškumą, kūrybiškumą ir meilę sau. Prisijunkite prie mūsų ir kartu sukurkime neprilygstamą patirtį, kurią prisiminsite visą gyvenimą!