Sukurkime jūsų svajonių drabužį kartu
Dizainerė Agnė Deveikytė

Moteriškų drabužių siuvimas

Jei po bergždžių paieškų parduotuvėse atrodo, kad jūsų sugalvoto dizaino drabužis prilygsta nepasiekiamai svajonei, nenuleiskite rankų – aš su malonumu padėsiu jai išsipildyti.
Registruotis konsultacijai

400+

Klienčių

Kurios pasipuošė joms sukurtais drabužiais.

10+

Metų

Kuriu drabužius moterims ir vestuvines sukneles.

Individualiai siūti drabužiai

Daugiau drabužių

Nesukite galvos dėl dydžio

Šabloniškų dydžių drabužiai, kuriami masinei produkcijai, dažnai tinka tikrai ne kiekvienai moteriai. O juk kiekviena figūra yra išskirtinė! Kartu mes sukursime jums tinkantį drabužį, kurią vilkėdama jausitės ne tik stilingai, tačiau ir patogiai.

Pasipuoškite šventei

Išsiskirkite šventės ar renginio metu ir atskleiskite savo savitą stilių, vilkėdama jums ir pagal jus sukurtą drabužį. Nesivaikau standartų ir kaskart kuriu unikalų įvaizdį. Juo pasipuošusi bet kokiame renginyje jausitės išskirtinė ir savimi pasitikinti.

Mėgaukitės kūrimo procesu

Jūs ir aš esame viena kitą papildanti komanda! Kiekviename kūrybos etape dalyvausime kartu – rinksimės medžiagas, tobulinsime siluetą ir mėgausimės pasiektu rezultatu. Jūsų idėja ir norai bei patirtis padės sukurti unikalaus stiliaus modelį.
Individualus moteriškų drabužių siuvimas
Dizainerės kurti drabužiai

Individualus moteriškų drabužių siuvimas

Kiekviena iš mūsų turi individualų skonį, tad užsukite į mano studiją ir pamatykite kaip greitai ir paprastai pasipuošite savo išsvajotu modeliu.
Registruotis konsultacijai

Individualaus siuvimo konsultacija

Nesvarbu, ar jau žinote, kokio drabužio norite, ar vis dar dvejojate – užsukite į mano studiją puodeliui kavos ir aš mielai padėsiu jums atrasti geriausią sprendimą. Parašykite žinutę į info@agnedeveikyte.lt, paskambinkite telefonu +37067901090 ar užpildykite šią formą ir sutarsime jums patogų laiką, kada galėtumėme susitikti. Iki pasimatymo!