Vestuvinių suknelių siuvimas

Vestuvinių suknelių siuvimas

Patikėkite savo norus man, dizainerei Agnei Deveikytei, ir mes kartu sukursime tobulą vestuvinę suknelę. Vienintelę ir nepakartojamą, skirtą tik jums.
Registruotis konsultacijai

250+

Nuotakų

Kurios pasipuošė mano kurtomis vestuvinėmis suknelėmis.

10+

Metų

Kuriu vestuvines sukneles ir įvairius drabužius moterims.

60+

Valandų

Mano komanda ir aš praleidžiame kurdami vestuvinę suknelę.

Nuotakų vestuvinės suknelės

Daugiau suknelių

Mano dėmesys jums

Kiekvieną vestuvinę suknelę kuriu pati, o į visą procesą įtrauksiu ir jus. Nuo eskizo prie kavos puodelio, iki paskutinio primatavimo prieš didžiąją dieną - kalbėsimės, derinsime ir koreguosime modelį pagal jūsų norus.

Suknelė pagal jus

Nesijauskite įspausta į ne jūsų stiliaus ar dydžio suknelę. Mano studijoje nėra paruoštų šablonų – viską kuriu individualiai jums. Užsukite nemokamai konsultacijai ir nepajusite, kaip puošitės suknele, kuri jums tiks lyg nulieta.

Profesionalumas ir kokybė

Esate patikimose ir profesionaliose rankose! Jau dešimtį metų pati kuriu vestuvines sukneles bei įvairius drabužius moterims, o nuo 2017-ųjų kiekvienais metais pristatau visa naują vestuvinių suknelių kolekciją.
Vaida Krupavičienė vilki Agnės Deveikytės vestuvinę suknelę
Vaidos vestuvinė suknelė

Individualus vestuvinių suknelių siuvimas

Kuomet norite, kad jūsų vestuvinė suknelė būtų išskirtinė ir sukurta būtent jums.
Registruotis konsultacijai

Dažnai užduodami klausimai

 • Kokia vestuvinė suknelė man labiausiai tiktų?

  Tą išsiaiškinsime jau pirmojo pokalbio metu, kuomet įsigilinsiu į jūsų norus, šventės detales ir vestuvinės suknelės lūkesčius - galbūt norėsite kažką savo figūroje paryškinti, o galbūt priešingai - paslėpti. Įvertinusi jūsų kūno sudėjimą, proporciją bei apimtis galėsiu tiksliai pasakyti, kokie siluetai jums tiks labiausiai. Taip pat pasirūpinsiu ir tuo, kad vestuvinė suknelė atspindėtų jūsų asmenybę ir paryškintų geriausius figūros bei charakterio bruožus.
 • Kiek laiko iki vestuvių šventės pradėti siūtis suknelę?

  Visada rekomenduoju pradėti vestuvinės suknelės kūrimo darbus kuo anksčiau, kad spėtume suplanuoti visus suknelės kūrimo bei siuvimo etapus: išsigryninti idėją, sukurti eskizus, užsakyti audinius, pasiūti ir pakoreguoti. Pusmetis iki šventės būtų idealu, kadangi tuomet galėsime viską ramiai suplanuoti ir nebus skubėjimo bei nereikalingo jaudulio.
 • Ar galima pasiūti vestuvinę suknelę, jei gyvenu užsienyje?

  Tikrai taip! Šiais laikai tai yra įprastas ir pakankamai dažnas procesas. Su nuotakomis bendrauju joms patogiu nuotoliniu būdu per internetą, kol sugalvojame modelį ir sutariame kaip dirbame. Jei nėra galimybės atvykti anksčiau ir tai padaryti gyvai, tuomet atsiunčiu sistemą, kaip teisingai išsimatuoti kūno apimtis. Tokiu atveju atvykti reikės jau iš karto į pirmąjį primatavimą. Susitikimus galime suplanuoti ir po darbo valandų, ir savaitgaliais.
 • Kokio ilgio suknelę rinktis - trumpą ar ilgą?

  Trumpa suknelė labai tinka moderniai miesto šventei, nedidelėje artimoje kompanijoje. Trumpa suknelė, be abejo, yra ir kur kas patogesnė, todėl ją verta rinktis tuomet, jei vestuvių šventės metu bus daug veiklos, šokių ar kitų aktyvių pramogų. Ilga suknelė labiau tinkama elegantiškoms, prabangioms vestuvėms, kuomet šventė yra puošni, dalyvauja daug svečių ir norisi iškilmingumo efekto. Ilga suknelė puikiai tiks tiek prabangioms vestuvėms dvare, tiek elegantiškai ir iškilmingai šventei mieste. Nesijaudinkite, jei dar nežinote, kokio ilgio suknelės norite - susitikimo metu tikrai padėsiu tai išsiaiškinti.
 • Kokius aksesuarus ir batelius derinti prie vestuvinės suknelės?

  Šį klausimą geriausia aptarti tuomet, kai vestuvinės suknelės siuvimas būna jau įpusėjęs ir matosi pilnas jos vaizdas. Būtent tada galime aptarti aksesuarus ir batelius, kurie geriausiai prie jos derės. Bendradarbiauju su aksesuarų dizainerėmis, kurios jos gali atvykti į primatavimą ir padėti sukurti pilną įvaizdį.

Nemokama vestuvinės suknelės konsultacija

Jei vis dar nesate tikra, kokios suknelės norite, užsukite į mano studiją nemokamai konsultacijai ir aš mielai padėsiu jums atrasti geriausią sprendimą. Parašykite žinutę į info@agnedeveikyte.lt, paskambinkite telefonu +37067901090 ar užpildykite šią formą ir sutarsime jums patogų laiką, kada galėtumėme susitikti. Iki pasimatymo!