6 patarimai būsimoms nuotakoms

6 patarimai būsimoms nuotakoms

Nors pastarieji pilni iššūkių metai gerokai pakoregavo daugumos nuotakų, svajojančių apie didelę vestuvių šventę, planus, matoma tendencija, kad vis labiau populiarėja alternatyva – švęsti naujos šeimos sukūrimą jaukiame socialiniame „burbule“. Tad dažniausiai kviečiami patys artimiausi draugai ir šeimos nariai, kurie tampa ne tik meilės liudytojais, bet ir aktyviais šventės dalyviais.

Atitinkamai kinta ne tik vestuvių šventės scenarijus, bet ir pasiruošimas šiai ypatingai dienai. Daugiau dėmesio skiriama planavimo procesui, kuriame dažnai su būsima nuotaka dalyvauja ir geriausios draugės ar mama. Tai tampa savotišku ritualu ir moterų bendryste, lydinčia nuotaką per visą pasiruošimo laiką į naują gyvenimo etapą.

Tačiau, jei ruošiatės savo ypatingai dienai viena, tai taip pat nėra blogai. Tuomet rekomenduoju skirti pakankamai dėmesio ne tik savo norams, kuriant būsimos šventės viziją ir planus, bet ir juos fiksuoti užrašuose. Tai ne tik leis pamatyti bendrą būsimos šventės vaizdą, bet ir perteikti savo idėjas vestuvių planuotojai ar žmogui, kuris užsiims jūsų šventinio įvaizdžio kūrimu.

Dalinuosi šešiais trumpais patarimais, kurie tikiuosi, jog bus vertingi būsimoms nuotakoms, norinčioms savo ypatingai progai pasiruošti, patiriant kuo mažiau streso ir neigiamų emocijų.

Vestuvių konceptas ir visuma

Skirkite pakankamai laiko savo svajonių šventei ir nuotakos įvaizdžio idėjų išgryninimui. Žymiai lengviau bus jei galvosite ne apie atskirus elementus, o apie būsimos šventės visumą, pavyzdžiui, pabandykite nuspręsti koks stilius jums labiausiai patiktų. Daug idėjų gali padiktuoti ir būsimos šventės vieta. Tad pradėkite būtent nuo jos, o tada galvokite ir su kokio stiliaus vestuvine suknele jaustumėtės pati ypatingiausia.

Pasitikėkite savo širdimi

Vadovaukitės savo širdies balsu ir vidiniu pajautimu. Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias daro būsimos nuotakos, kad suburia aplink save didelį „patarėjų“ būrį, kur kiekvienas turi savo matymą ir nuomonę, kas gali jus blaškyti ir jaustis nepatogiai, ypač jei tos nuomonės skiriasi. Tad kaip atrodys jūsų šventė galite žinoti ne kas kitas, o tik jūs. Pasitikėkite savimi!

Atlikite namų darbus

Raskite savo svajonių suknelės pavyzdžių. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti pakankamai sudėtinga, tačiau, jei įsivertinsite savo figūros tipą, žinote preliminariai būsimų vestuvių datą bei planuojamą vietą, tuomet tai padaryti bus visai nesunku! Peržiūrėkite įvairių kūrėjų vestuvinių suknelių stilių ir atsirinkite kas jums labiausiai patinka.

Susiplanuokite vestuvinės suknelės biudžetą

Įsivertinkite savo galimybes ir suplanuokite savo nuotakos įvaizdžio biudžetą. Tai nesudėtingai padarysite, pasidairiusi panašaus lygio vestuvinių paslaugų internete arba pasitarusi su dizainere ne tik dėl būsimos vestuvių suknelės, bet ir bendro įvaizdžio ir aksesuarų.

Neatidėliokite suknelės paieškų

Vestuvinės suknelės siuvimą įtraukite į prioritetų sąrašą. Jei planuojate kurti unikalų savo vestuvių įvaizdį ir užsakinėsite suknelę šiai progai pas dizainerę, rekomenduoju neatidėlioti ir skirti šiam procesui bent šešis mėnesius (jei tik įmanoma). Tai yra būtina tam, kad būtų galima laiku užsakyti pageidaujamus audinius, rezervuoti primatavimų datas bei aptarti visas smulkmenas.

Pasitarkite su vestuvinių suknelių dizainere

Nuoširdžiai bendrauti ir bendradarbiauti su profesionalais, kurie kurs jūsų šventinį įvaizdį ir organizuos visus procesus. Jei jau kreipėtės į juos, tuomet pasitikėkite jų gebėjimais ir nepamirškite pasimėgauti procesu, kuris liks atmintyje visą likusį gyvenimą.