7 patarimai moderniai nuotakai

7 patarimai moderniai nuotakai

Šiandien vis daugiau būsimų nuotakų renkasi modernias vestuves – ceremoniją miesto rotušėje, stilingą vienos dienos šventę nuostabios architektūros vietoje su artimiausiais draugais bei šeima. Tokia minimalistinė aplinka diktuoja ir vestuvinės suknelės pasirinkimą. Todėl norėčiau apžvelgti pagrindinius modernios nuotakos bruožus.

Baltas minimalistinis vestuvinis švarkelis

  1. Pradėkime nuo to, kad moderni nuotaka, tai drąsi, žinanti ko nori ir ištikima sau mergina. Ji vertina stilių, eleganciją, praktiškumą ir harmoniją visumoje.
  2. Klasikinis modernios nuotakos pasirinkimas – aiškios formos, švarių linijų, lygaus ar faktūrinio audinio moderni vestuvinė suknelė su vienu išsiskiriančiu akcentu. Jokių nereikalingų detalių, perdėtų nėrinių, apkrauto silueto.
  3. Nuotakos, kurios nori išlaikyti minimalizmą, turėtų atkreipti dėmesį į išskirtinius akcentus, kuriais galėtų būti – pūstos rankovės, plonos petnešėlės, kaspinas ar skrybėlė.
  4. Moderni nuotaka vilioja subtiliu seksualumu. Rinkitės figūrą išryškinančio silueto suknelę, gilią V formos iškirptę, atvirą nugarą, gilų skeltuką ar įvairius prakirpimus.
  5. Saikinga prabanga neatsiejama modernios nuotakos palydovė. Todėl drąsiai derinkite įvairius aksesuarus – prabangius auskarus, išskirtinius batelius, ilgas pirštines ar stilingą skrybėlę.
  6. Modernus įvaizdis – drąsiai ir savim pasitikinčiai merginai. Rafinuota ir stilinga nuotaka nebijo eksperimentuoti. Ji leidžiasi į avantiūrą ir renkasi stilingą vestuvių kostiumėlį su kelnėmis ir švarku ar šilkinį kombinezoną. Ypač įspūdingai atrodo trijų dalių kostiumai – korsetas (įliemenuota liemenė), kapri stiliaus kelnės ir prisegamas šifoninis sijonas (šleifas).
  7. Moderni miesto nuotaka nebijo flirtuoti ir būti koketiška – todėl, nustūmę nusistovėjusias tradicijas į šoną, drąsiai rinkitės trumpą vestuvinę suknelę, kuri leis jaustis nevaržomai ir išskirtinai. Vėliau tokią suknelę, priderinus skirtingų spalvų aksesuarus, galėsite prikelti naujam gyvenimui medaus mėnesio metu ar kitos ypatingos šventės proga.

Moderni vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis ir atvira nugara

Labai svarbu nepamiršti, kad moderni nuotaka vadovaujasi taisykle – mažiau yra daugiau. Ji domisi tendencijomis, iš kurių prisitaiko labiausiai pagal savo figūrą bei šventės vietą tinkančius akcentus. Kiekviena modernios nuotakos įvaizdžio detalė dera tarpusavy ir nėra nereikalingų, perkrautų, visumą blaškančių elementų. Tad nebijokit eksperimentuoti, ieškoti visa apimančios harmonijos, bet svarbiausia – išlikit ištikimos sau ir savo poreikiams.

7 patarimai moderniai nuotakai