Kada pradėti ieškoti vestuvinės suknelės

Kada pradėti vestuvinės suknelės paieškas?

Vestuvinės suknelės paieškų pradžia, priešingai nei pati vestuvių šventė, nustatytos datos tikrai neturi. Nors būsimos nuotakos savo vestuvinių suknelių paieškas neretai pradeda likus metams iki vestuvių, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jūs irgi taip turite daryti, kadangi viskas priklauso nuo to, kokiu būdu suknelę įsigysite – nuomosite, pirksite ar kursite kartu su dizaineriu.

Jei vestuvinę suknelę pirksite ar nuomositės

Paieškos pradžia: likus 6-9 mėnesiams.
Jeigu vestuvinę suknelę norite nuomotis ar pirkti iš salono, jos paieškas reikėtų pradėti likus 6-9 mėnesiams iki vestuvių. Jei salonus pradėsite lankyti vėliau, rizikuojate atsidurti situacijoje, kai jums patinkančios vestuvinės suknelės jau bus rezervuotos kitų, anksčiau salonus aplankiusių, nuotakų. Būti tokioje padėtyje tikrai nėra labai smagu, tad geriau paieškas pradėti anksčiau ir to išvengti.

Nors teoriškai suknelės paieškas galima pradėti ir anksčiau, tačiau nepamirškite, kad dėl jų konkuruosite ir su kitomis nuotakomis. Taigi, jums teks nuspręsti, ar būsite ta, kuri pradėsite paieškas kiek įmanoma anksčiau ir turėsite galimybę pirmesnė rezervuotis patikusią suknelę

Taip pat nepamirškite, kad dėl besikeičiančios salonų pasiūlos, gali būti, kad bent jau keliuose iš jų apsilankysite daugiau nei po kartą. Puiku, jeigu suknelę surasite ir užsisakysite jau pirmojo apsilankymo metu, tačiau neatmeskite neatmeskite galimybės, kad tai gali pavykti padaryti ir ne taip greitai bei lengvai, tad paieškoms gali tekti susiplanuoti daugiau laiko.

Jei vestuvinę suknelę kursite individualiai

Paieškos pradžia: likus 6-12 mėnesiams.
Jeigu vestuvinę suknelę norite siūtis, jos sukūrimui bei pasiuvimui reikėtų pasilikti bent jau 3-4 mėnesius, tačiau rezervuotis vietą pas dizainerę ir susitarti, kaip vyks visas procesas, reikėtų ir dar anksčiau – likus 6-12 mėnesių iki jūsų vestuvių.

Skirkite laiko susitikimams su vestuvinių suknelių dizaineriais, kad ne tik išsiaiškintumėte, kiek jums kainuos suknelė, tačiau ir atrastumėte tą dizainerę(į), kuri geriausiai jus supras ir sukurs suknelę, kurią vilkėdama jausitės ir atrodysite nuostabiai.

Priešingai, nei perkant ar nuomojant vestuvinę suknelę, ją siuvantis jums nereikės lenktyniauti su nuotakomis, kuri anksčiau rezervuosis ar nusipirks jai patinkančią vestuvinę suknelę, nes siuvantis individualiai suknelė bus tik jūsų ir dėl jos nereikės su niekuo konkuruoti.