Kaip išsirinkti nuometą vestuvėms

Kaip išsirinkti nuometą vestuvėms

Jau nuo senų laikų nuometas buvo laikomas pagrindiniu nuotakos įvaizdžio akcentu. Tai išskirtinis ir unikalus aksesuaras, sukuriantis ypatingą nuotakos aurą ir išskiriantis ją iš kitų prašmatniai pasipuošusių moterų. Ir nors vakarinės šventės dalies metu nuometas dažnai būna padėtas į šalį, pačiai vestuvių ceremonijai šis akcentas suteikia iškilmingumo ir paslapties. Kaip ir vestuvinių suknelių, nuometų įvairovė labai plati – nuo princesiškų nėriniuotų iki vos veidą dengiančių ir paslaptį kuriančių vualių. Tad kaip išsirinkti labiausiai tinkamą ir nuotakos vestuvinį įvaizdį atspindintį nuometą? Su malonumu dalinuosi keliais pagrindiniais patarimais, leisiančiais lengviau atrasti jūsų stiliui artimiausią nuotakos įvaizdžio akcentą.

Tradicinis nuotakos pasirinkimas – ilgas nuometas

Pagalvojus apie vestuves, daugelis prieš akis išvysta klasikinį nuotakos įvaizdį – ilga, pūsta suknelė ir žeme besivelkantis nuometas. Ir nors laikai bei mados greitai keičiasi, tradicinis nuotakos įvaizdis su ilgu nuometu priešakyje, vis dar išlieka vienas populiariausių pasirinkimų svarbiausios šventės metu. Šis nuotakos derinio akcentas suteikia ypatingą puošnumo, prabangos ir elegantiškumo jausmą.

Lengvai derinamas prie pompastiškų, minimalistinių ar romantiškų ilgų vestuvinių suknelių, toks nuometas užbaigia išskirtinį nuotakos įvaizdį. Beje, ilgas nuometas ypatingai mėgstamas fotografų, nes fotosesijų metu padeda kurti lengvumo, švelnumo bei dinamikos atmosferą.

Trumpas nuometas – žaismingam įvaizdžiui išpildyti

Ne visos nuotakos vestuvių dieną įsivaizduoja save klasikinės princesės vaidmenyje. Vertinančios minimalizmą, šiuolaikiškumą ir drąsą, renkasi trumpas, modernias sukneles bei vestuvinius kostiumėlius. Prie šių derinių tobulai tinka trumpas, valiūkiškas nuometas, suteikiantis galutiniam nuotakos įvaizdžiui dramatiškumo ir žaismingumo. Aplink kojas nesiveliantis ir linksmybėmis mėgautis netrukdantis trumpas nuometas, gali būti pagrindinis nuotakos derinio akcentas ne tik ceremonijos, bet ir visos šventės metu.

Ieškančioms intrigos ir paslapties – tinklinis vualis ant veido

Norisi išskirtinio nuotakos įvaizdžio akcento, bet jaučiat, jog nuometas neatspindi jūsų stiliaus pasirinkimo? Tuomet pagalvokite apie tinklinį vualį – modernų nuometo variantą, kuris įprastai dėvimas ceremonijos metu, vėliau paliekant tik kartu buvusius, kitus plaukų aksesuarus. Šis nuotakos įvaizdžio akcentas puikiai tinka tiek prie ilgų ar trumpų minimalistinio stiliaus suknelių, tiek prie klasikinio ar šiuolaikiško vestuvinio kostiumėlio derinio. Tinklinis vualis ypatingai dera su modernaus retro stiliaus improvizacijomis.

Kai nuometas nereikalingas

Turbūt ne kartą esate girdėję taisyklę, kuri pritaikoma beveik visose gyvenimo situacijose – mažiau yra daugiau. Tad ne išimtis ir nuotakos įvaizdžio išpildyme. Jei ypatingai dienai pasirinkote įvairiais siuvinėjimais, įmantriais raštais ar ryškiomis detalėmis puoštą suknelę, nuometą palikite nuošalyje. Šventės metu pagrindinis dėmesys turi būti skiriamas nuotakai, jos švytėjimui ir spindesiui. Todėl neperkraukite tobulai sukurto nuotakos įvaizdžio nuometu, vualiu ar kitais, per daug dėmesį traukiančiais aksesuarais.

Nuometas nuotakos įvaizdžiui gali suteikti prabangos, romantikos, mistiškumo ar paprasčiausio užbaigtumo jausmą. Todėl labai svarbu, kad besirinkdamos savo vestuvių dienos derinius, atsižvelgtumėt į būtent jums artimiausią stilių ir jį lydinčią harmoniją. Nepasiduokite aplinkinių nuomonėms ir aklai nesivaikykite madų. Eksperimentuokite su savo norais ir, svarbiausią akimirką, išlikite ištikimos sau.