Kokius vestuvinius derinius rinktis rudenį ir žiemą

Kokius vestuvinius derinius rinktis rudenį ir žiemą

Prakalbus apie vestuves dauguma įsivaizduoja vasarą, sodą, jūrą, mišką. Fantazija dažniausiai nuveda būtent į šiltąjį metų periodą. Kyla klausimas kodėl – trūksta idėjų, manome, kad šventė negali apsieiti be alinančio karščio, o gal nežinome ką apsirengi? Mano manymu, švęsti galime ištisus metus, rudens ir žiemos vestuvės taip pat gali būti stilingos, skoningos, nė kiek nenusileisti šiltojo sezono šventei. Keletas patarimų išskirtinei šio sezono nuotakai, kaip susidėlioti stilingus derinius.

Vestuvinė suknelė ir švarkas arba paltas

Vestuvinės suknelės ir švarko ar palto derinys

Ne viena nuotaka dažnai svajoja apie suknelę, tad drąsiai rinkitės Jums patinkantį siluetą, ilgį, atspalvį.  Vestuvinės suknelės sezoniškumo neturi, tai puikus pasirinkimas, o šalia galima derinti vestuvinius švarkelius, tiek klasikinius, tiek įmantresnius su detalėmis. Kaip puikus akcentas gali būti ir paltas – trumpas ar ilgas, o galbūt net odinė striukė. Viršutinis rūbas gali puikiai papildyti vestuvinį įvaizdį.

Vestuvinis sijonas ir švarkas

Vestuvinio sijono ir švarko derinys

Vestuvinio sijono ir švarko draugystė galėtų būti puiki idėja. Drąsiai rinkitės norimą sijono tipą – pieštuko formos, galbūt patinka visiškai trumpi sijonai, o gal norėsite bendrame įvaizdyje daugiau žaismingumo ir rinksitės tiulio sijoną? Viskas priklauso kokį įvaizdį siekiate sukurti, šalia priderinus švarką gimsta tikrai stilingas ir įdomus variantas.

Vestuvinės kelnės ir švarkas

Vestuvinis švarko ir kelnių derinys

Pats metas išbandyti kažką naujo, kodėl gi nuotaka negali sijono pakeisti kelnėmis? Jeigu siekiate modernaus įvaizdžio, vestuvinis kelnių ir švarko komplektas tikrai puikiai tiks. Vestuvinės kelnės gali būti tiek platėjančios, tiek pieštuko formos, rinkitės kas labiau tinka Jums, šalia tiesus švarkas, kurį galima net apjuosti diržu, variacijų gausu. Tinkamai parinktas kostiumas – puiki idėja šiandienos moderniai miesto nuotakai.

Vestuvinės kelnės ir palaidinė

Vestuvinis kelnių ir palaidinės derinys

Jeigu nesinori griežto švarko ir kelnių dueto, galima pagalvoti apie palaidinių pasirinkimą. Pasirinkimas tikrai platus – galima žaisti detalėmis (atvira nugara, įdomesni kirpimai), blizgučiai. Šalia gali eiti švarkas ar paltas.

Svarbiausia dalis aksesuarai. Atminkite, nesvarbu ką rinksitės, ar kelnių ir švarko duetą, ar suknelę, ar kitas variacijas, labai svarbu apgalvoti bendrą įvaizdį ir pasirinkti tinkamus aksesuarus. Aksesuarai puikiai papildo kiekvieną derinį, padaro jį išpildytą.

Vestuviniai papuošalai

Vestuviniai papuošalai

Priklausomai nuo stilistikos, gerai apgalvokite kokius vestuvinius papuošalus rinktis, galbūt tai bus masyvūs auskarai, o galbūt visiškai smulkūs auskarai prie ausies, galbūt derinsite apyrankes ar kaklo papuošalus. Siūlyčiau papuošalų neįsigyti per daug, jeigu renkatės masyvesnius auskarus, tikrai galima atsisakyti kitų didesnių aksesuarų. Arba jeigu patys drabužiai turi nemažai detalių, papuošalai gali būti tikrai minimalistiniai.

Nuometas

Vestuviniai nuometai

Ypatingai svarbus akcentas – nuometą galima rinktis ilgą, žaismingai trumpą, apgalvoti raštą ar papildomas detales ant jo. Nuometas puikiai tiks ne tik prie suknelės, bet ir prie kelnių, švarko įvaizdžio. Įvaizdis bus tikrai nekasdienis. Nepamirškime, kad pats įvaizdis žaidimas, nuometą galima stilizuoti ir su kitais aksesuarais – kaip pvz. kaspinai, plaukų segtukai, skrybėlės, ar kiti galvos apdangalai.

Vestuviniai plaukų aksesuarai

Vestuviniai plaukų papuošalai

Jeigu nesinori nuometo, galima svarstyti apie kitus plaukų aksesuarus ar galvos apdangalus. Pavyzdžiui, skrybėlė tikrai pridės modernumo ir atrodys stilingai. Jeigu norisi romantiškesnio įvaizdžio, rinkitės kaspinus, lankelius.

Vestuvinės pirštinės

Vestuvinės pirštinės

Galite žaisti skirtingais ilgiais, raštais. Vestuvinės pirštinės gali būti derinamos tiek prie suknelių, tiek prie švarkų. Jeigu viršutinis drabužis trumpomis rankovėmis, įdomus variantas ir movos. Pirštines galima stilizuoti ir vienas, galima suderinti net juvelyriką, apyrankes, kurios galėtų eiti kartu.

Patarimais dalinosi  vestuvių stilistė Akvilė Dambinskaitė