Dizainerė Agnė Deveikytė

Dizainerė Agnė Deveikytė savo mados namų kuriamais drabužiais puošia moteris jau daugiau nei 10 metų ir yra sukūrusi daugiu nei 250 unikalių vestuvinių suknelių. Jos gyvenimo kelias susipynė su dizainu ir kūryba dar vaikystėje ir su laiku tapo jos gyvenimo pašaukimu ir aistra.

Kūrybos pradžia

Studijuodama Vilniaus Dailės Akademijos magistrantūros studentė Agnė Deveikytė pradėjo kurti pirmąsias kolekcijas ir individualius drabužius savo klientėms. 2010 metais, baigusi studijas, ji įkūrė savo prekės ženklą „Fashion by Agnė Deveikytė“. Eksperimentuodama su skirtingomis medžiagomis, konstrukcijomis ir spalvomis, dizainerė tobulino kuriamų drabužių kokybę bei stengėsi atrasti savo identitetą

Vestuvinių suknelių kūrimas

2016 m. Agnė Deveikytė atrado savo nišą ir pradėjo kurti individualias vestuvines sukneles. Patirtis su skirtingomis nuotakomis iš visos Lietuvos padėjo jai laimėti pirmąją vietą 2017 m. konkurse “Kitokia vestuvinė suknelė ”. Tais pačiais metais „Fashion by Agne Deveikytė“ prekės ženklas tapo “Agnė Deveikytė” – vardu, kuris buvo geriau žinomas lojalių klienčių tarpe.

Nuo 2018 m. savo kolekcijas dizainerė pristato įvairiuose, su vestuvių švente susijusiuose renginiuose. Agnės. Deveikytės kuriamos kolekcijos nuolat keičiasi, atspindėdamos jos, kaip dizainerės, vystymąsi ir brandą. Augimas ir tobulėjimas leido Agnei atrasti savo kūrybos stilių – apjungti elegantiškus bei moteriškus siluetus su griežtesnių geometrinių formų elementais, kuriuos galima matyti naujausiose jos vestuvinių suknelių kolekcijose.

Tvari mada

Agnei Deveikytei, kaip dizainerei ir drabužių kūrėjai, visuomet buvo aktuali tvarios mados idėja. 2019 m. ji nusprendė tam skirti daugiau dėmesio - pakeisdama ready-to-wear kolekcijas į individualiai siuvamas sukneles ir kitus drabužius moterims. Dizainerės darbų kelionė apima įvairius kūrybos etapus - nuo meninių eskizų, audinių parinkimo, konstravimo, sukirpimo, spalvinės ir figūros analizės iki galutinio individualaus rūbo pasiuvimo ar visos kolekcijos pristatymo.

Agnė Deveikytė kuria ne tik vestuvines sukneles, tačiau ir elegantiškus kasdienius rūbus, progines bei vakarines sukneles, šilkinius naktinius bei kitais drabužius moterims. Dizainerė savo mados namų kurtais drabužiais kviečia puoštis ne tik nuotakas, bet ir visas moteris, norinčias jaustis žaviai bei išskirtinai svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis.