Mergina Agnė vilki gėlėtą vasarinę suknelę

Drabužių spintoje svarbiausia ne kiekybė, o kokybė

Prieš kelerius metus atradau Agnės Deveikytės kuriamų kolekcijų drabužius. Patiko jos skonis ir stiliaus supratimas. Vis laukdavau naujų jos kolekcijų. Apsilankius pas ją paliko įspūdį jos požiūris į klientes ir nuoširdus noras jas puošti. Tuomet pradėjau galvoti ir apie individualų siuvimą, nes žinojau, kad siuvantis pas Agnę, rezultatas bus tikrai džiuginantis. Be to, nuolat turėdavau problemą – įsivaizduodavau kokio drabužio norisi, tačiau niekur tokio parduotuvėse nerasdavau.

Tinkantis drabužis suteikia pasitikėjimo

Man labai svarbu, kad drabužis būtų mielas dėvėti, jaukus, galima sakyti, su „mintimi”, idėja, ar gilesne prasme, o ne fabrikinis. Pasisiuvusi kelis drabužius individualiai, įsitikinau, kad juos kur kas mieliau dėvėti – jie ne tik atspindi mano asmenybę, bet ir idealiai tinka pagal kūno linijas, o tai labai svarbu moterims 🙂 Esu tikra, kad idealiai tinkantis ir patinkantis drabužis suteikia pasitikėjimo savimi, jautiesi graži ir pasipuošusi net jei tai ir nėra prabangi ištaiginga suknelė. O tai pastebi ir aplinkiniai – kiekvienas iš Agnės kurtų individualių drabužių susilaukdavo komplimentų.

Galimybė atrasti naujas spalvas ir modelius

Nupasakoju dizainerei, kas man būtų mieliausia, o ji pasiūlo daug idėjų, kaip tai įgyvendinti. Kartais dizainerės patarimai padeda ir pačiai atrasti naujas spalvas, kirpimus, modelius, kurie man labiausiai tinka – pastebėjau, kad pati viena dažnai laikausi to paties standarto ar spalvų paletės, todėl dizainerės patarimai labai naudingi norint šiek tiek „išeiti” iš įprastų šablonų, bet vistiek išlaikyti drabužio savitumą, atitinkanti mano asmenybę.

Svarbiausia ne kiekybė, o kokybė

Pasisiuvusi kelis drabužius individualiai dar kartą įsitikinau, kad spintoje svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. Individualiai siūtas, kokybiškas, idealiai tinkantis drabužis kur kas ilgiau tarnauja ir suteikia daugiau džiugesio jį dėvint. Anksčiau spinta būdavo gal ir būdavo pilnesnė, tačiau vistiek neturėdavau ką apsirengti 🙂 Dabar, pasikeitus požiūriui ir investuojant į kokybę, ne kiekybę, turiu ne tik ką apsirengti, bet ir vilkėdama dizainerės kurtus drabužius visuomet jaučiuosi pasipuošusi bei graži.

Individualus siuvimas – tikras moteriškas ritualas

Pats individualaus siuvimo procesas tikrai nevargina – man tai įneša džiugesio, nes tai tam tikras moteriškas ritualas, be to, visuomet labai laukiu rezultato, kuris dar labiau džiugina 🙂 Galima pamanyti, kad siūtis individualiai nepigus malonumas, tačiau paskaičiavus kiek išleisdavau nekokybiškiems, trumpai tarnaujantiems ir net nepuošiantiems rūbams, tai daryti tikrai verta, nes keli gražūs deriniai kur kas geriau, už 10 drabužių ir vistiek neturėjimą ką apsirengti 🙂